22 listopada 2017, 14:58
Warszawa
+20°C
Polscy kierowcy ciężarówek Kuba Kierowca Tyra

Polscy kierowcy, których obserwujemy w mediach społecznościowych. Część 1

Media społecznościowe towarzyszą nam każdego dnia. To one są źródłem najświeższych informacji ze świata, dzięki nim wiemy, co u naszych znajomych i wreszcie – to media społecznościowe pozwalają nam w rozwijaniu pasji lub są po prostu do nich dodatkiem. 

Jak w każdej branży, także i w półświatku transportowym, sfera mediów społecznościowych rozwija się w bardzo szybkim tempie. Codziennie na platformy typu Facebook, Instagram, YouTube czy Snapchat przybywa osób, które dzielą się swoją pasją do transportu. Zakładając serwis Przeładowany.pl i „wgryzając” się w świat transportu zaczęliśmy na bieżąco śledzić strony, które wydały się nam interesujące i angażujące wielu użytkowników. I dziś właśnie chcemy się nimi z Wami podzielić. Każda ze stron posiada inną specyfikę. Część oferuje bardzo ciekawe materiały foto i wideo, a część z nich jest zapisem codziennych przeżyć w zawodzie kierowcy. Na wszystkich nie brakuje humoru, pasji i zaangażowania.

W tej części zaprezentujemy kierowców, na których trafiliśmy na samym początku i których niezmiennie obserwujemy do dziś. W następnych częściach kolejni nasi ulubieńcy. Być może w prezentowanych materiałach znajdziecie coś, co polubicie i co będzie dla Was źródłem inspiracji.

Rafał Zazuniuk – polski kierowca zawodowy, pracujący w Kanadzie. Na swoim fanpage’u na portalu Facebook dzieli się z fanami radościami i trudami pracy za wielką wodą. Publikuje wiele ciekawych filmów na swoim kanale YouTube, przedstawiających specyfikę transportu w Kanadzie, a także mnóstwo ciekawej pozytywnej „egoztyki”, nie tylko jeśli chodzi o pojazdy ciężarowe.

Jestem kierowcą zestawu i bujam się nim po całym kontynencie północno amerykańskim.Mój ulubiony stan to Kalifornia, ulubiona autostrada to I70 w Kolorado. Jest wiele, wiele, wiele innych fajnych miejsc w Ameryce do odkrycia. Na mojej stronie zobaczysz zdjęcia z tras, nie tylko piękne krajobrazy ale również dziwne sytuacje na załadunkach i rozładunkach, awarie i inne głupoty – czytamy w opisie fanpage’a Rafała Zazniuka.

Rafał Zazuniuk
Fot. fanpage Rafała Zazuniuka

Artdrive – tego Pana większości chyba nie musimy przedstawiać. Fajne zdjęcia, fajnie opowiedziane historie z życia kierowcy  – to kwintesencja tej strony. Działalność Artdrive dopełnia kanał na YouTube.

Artdrive
Fot. fanpage Artdrive

Kuba Kierowca Tyra – teraz kierowca „tira”, a wcześniej kierowca busa. Wiele ciekawych zdjęć z tras, opowieści z pracy kierowcy aktualizowanych z dużą częstotliwością tworzą interesujący zapis z pracy kierowcy.

Kuba Kierowca Tyra
Fot. fanpage Kuba Kierowca Tyra

Daman Janiak – pierwszy w tym zestawieniu kierowca busa. Mimo intensywności pracy, z jaką wiąże się praca „busiarza”, na stronie Damiana regularnie pojawiają się vlogi z tras, które autor publikuje na kanale YouTube.

Damian Janiak
Fot. fanpage Damiana Janiaka

To dopiero pierwsza część kierowców, których chcemy Wam zaprezentować. A może Wy znacie takich, na których warto zwrócić uwagę? Czekamy na Wasze sugestie.

Polscy kierowcy, których obserwujemy w mediach społecznościowych. Część 1
5 (100%), ocen: 6

Podobne wpisy

Komentarze

 • Polak

  11 stycznia 2017

  Seba że Szwecji , dzidzius z pl , Mati że Szwecji, skandynawska jazda, Bigbaby z Angli i rafi w trasie bardzo ciekawi ludzie

  Odpowiedz
 • piotr

  11 stycznia 2017

  Misza busiarz 😉

  Odpowiedz
 • Bshsjdjx

  11 stycznia 2017

  Helka and the snajper

  Odpowiedz
 • Snjsjxjx

  11 stycznia 2017

  Taaaaajgerr k**ra pi×××××e je***c pozdro patole a je k+××###wA skur*** haha

  Odpowiedz
 • Gal Anonim

  11 stycznia 2017

  Marcin Erdt – https://www.youtube.com/user/maniek1341 Osoba, która nagrywa filmiki z tras. Jak na razie z fotela pasażera, ale trzeba przyznać piękne ujęcia. Musi się on tu znaleźć. Polecam!

  Odpowiedz
 • Kubasuperrrr

  11 stycznia 2017

  Seba – polski kierowca w Szwecji, Kamil „Zibi1541” – Opolski Trucker, to moje propozycje 😉

  Odpowiedz
 • Mike

  11 stycznia 2017

  Hola hola. Rafał Zazuniuk pracuje w Kanadzie.

  Odpowiedz
  • przeladowany

   12 stycznia 2017

   Racja! Po aferze ministra z państwem San Escobar my też zaczęliśmy się gubić na mapie 🙂 Dzięki 🙂

   Odpowiedz
 • Rafex

  12 stycznia 2017

  Pituch & Grażyna, Maćkowski, Adaśko.

  Odpowiedz
 • Pawel

  12 stycznia 2017

  3.5 tonowa Europa (kanał)
  Karol Niemczyk

  Odpowiedz

Dodaj komentarz