22 października 2017, 22:56
Warszawa
+20°C
Kołeczko Transport malowanie DAF

Zestaw firmy Kołeczko Transport w patriotycznym wydaniu

Kolejny zestaw w firmie Kołeczko Transport otrzymał wyróżniające go spośród innych pojazdów malowanie. Tym razem firma transportowa postawiła na wiele polskich akcentów patriotycznych.

– Z firmą Kołeczko Transport mieliśmy już przyjemność współpracować kilkukrotnie. Zrealizowaliśmy dla nich fantastyczne projekty, które cieszą oko na europejskich drogach. Firma Kołeczko to bardzo prężnie rozwijająca grupa. Wspólnie ulepszamy wygląd fabrycznych ciężarówek. Motyw patriotyczny powstał bez większego namysłu, to oczywiste że Polski przewoźnik nie wstydzi się swoich barw narodowych i dumnie chciał zaznaczyć ten fakt. My jako firma artystyczna zajmująca się profesjonalnie malarstwem – aerografią stawiamy na jakość. Postanowiliśmy stworzyć piękny i niepowtarzalny motyw, nieco odbiegający od tradycyjnych symboli narodowych takich jak godło czy herb. Użyliśmy najlepszych farb bazowych – perłowych z palety Ferrari, dzięki czemu całość w słońcu mieni się przepięknie. Powiewająca flaga w połączeniu z orłem, którego wzrok mówi sam za siebie, podkreślają profesjonalizm i charakter obu firm – powiedział Damian Użyński, właściciej firmy ArtDuse, realizującej ten projekt dla Kołeczko Transport. 

Kołeczko Transport malowanie naczepa
fot. ArtDuse

Obserwatorzy transportowego półświatka doskonale wiedzą, że to nie pierwsza tego typu realizacja we flocie Kołeczko Transport. Na pojazdach można znaleźć wiele motywów zwierzęcych czy postaci z popkultury. Potwierdza to tylko popularność tego typu rozwiązań w branży transportowej.

– W tym roku zamierzamy zaprezentować się na Master Truck w Opolu 2017 r., gdzie przeprowadzimy pokaz aerografii na żywo. Cieszy nas fakt, iż Polscy kierowcy, jak i właściciele firm dbają o swoje maszyny i zmieniają ich wygląd po przez zabiegi artystyczne i tuningowe – dodał Damian Użyński.

Poniżej prezentujemy wybrane pojazdy z floty Kołeczko Transport (wykonanie ArtDuse):

Pojazdy Kołeczko Transport
fot. ArtDuse
Batman Kołeczko Transport
fot. ArtDuse
Indianin ciężarówka Kołeczko Transport
fot. ArtDuse

Warto wiedzieć, że najnowsza realizacja aerografem w firmie Kołeczko Transport nie jest jedyną, posiadającą nawiązania patriotyczne w swoim malowaniu. Trudno nie wspomnieć o „Dywizjonie 303” firmy Repiński Transport Spedycja, czy o „Grunwaldzie” firmy Kacpi Logistic.

Pomorska Miss Scania: rekordowa liczba pojazdów i Dywizjon 303 z tegorocznym tytułem 4
fot. Przeładowany.pl
Pomorska Miss Scania: rekordowa liczba pojazdów i Dywizjon 303 z tegorocznym tytułem 2
fot. Przeładowany.pl
Zestaw firmy Kołeczko Transport w patriotycznym wydaniu
5 (100%), ocen: 4

Podobne wpisy

Dodaj komentarz