12 grudnia 2017, 18:19
Warszawa
+20°C
Globalne Centrum Innowacji

Goodyear zbuduje Globalne Centrum Innowacji

Firmy FELIX GIORGETTI i AG Real Estate zbudują nowe biura Goodyeara na terenie przyszłego Kampusu Motoryzacyjnego w Luksemburgu. Budynek zostanie zaprojektowany przez Assar Universum Architect.

Nowy ośrodek będzie posiadać powierzchnię użytkową 16 000 mkw. i ma być gotowy na początku 2020 roku. Pomieści się w nim Globalne Centrum Innowacji Goodyear oraz regionalne i globalne oddziały znajdujące się obecnie na terenie Luksemburga. Łącznie w budynku pracować będzie około 1100 osób.

Konstrukcja jest odzwierciedleniem wizji marki tworzącej inteligentne, bezpieczne i zrównoważone innowacje dla przyszłej motoryzacji. Projekt ułatwia komunikację i współpracę pomiędzy poszczególnymi zespołami, tworząc otwarte, innowacyjne oraz inspirujące środowisko pracy poprzez wykorzystanie możliwości jakie daje konstrukcja Kampusu. Na terenie ośrodka znajdować się będzie również restauracja dla pracowników, ośrodek sportu oraz centrum konferencyjne, w którym organizowane będą premiery produktów koncernu, prezentacje innowacyjnych rozwiązań, spotkania z mediami, wystawy związane z obecną i przyszłą motoryzacją, a także zebrania zespołów roboczych.

Przeprowadzka do nowoczesnej placówki na terenie Kampusu Motoryzacyjnego w Luksemburgu otworzy nowy, ważny etap w rozwoju Goodyeara – powiedział Carlos Cipollitti, wiceprezydent Goodyear w regionie EMEA odpowiedzialny za rozwój produktów, jednocześnie Dyrektor Centrum Innowacji Goodyear w Luksemburgu – Nowy ośrodek usprawni działania Goodyear na rzecz rozwoju motoryzacji poprzez rozwijanie i dostarczanie inteligentnych produktów i usług, które przewidują potrzeby klientów i konsumentów w stale ewoluującym ekosystemie motoryzacji.

Goodyear zbuduje Globalne Centrum Innowacji
5 (100%), ocen: 1

Podobne wpisy

Dodaj komentarz