22 listopada 2017, 14:59
Warszawa
+20°C

Litewski dziennikarz spędza noc w kabinie Renault T MaxiSpace

Renault T MaxiSpace ma być kabiną, która oferuje kierowcy wysoki komfort pracy. Litewski dziennikarz na swoim wideo pokazał, co ciekawego można w niej znaleźć. 

Renault T MaxiSpace oferuje płaską podłogę, 2,5 m szerokości w tylnej części kabiny i wnętrze o wysokości ponad 2 m. W kabinie Maxispace zamiast górnej leżanki znajduje się dodatkowy schowek, podzielony na trzy podświetlane komory o wysokości 36 cm, zamykane roletami. Ponadto w leżankę wbudowano stolik o wymiarach 81 x 60 cm, rozkładany za naciśnięciem przycisku. Po skończonym posiłku stolik ten można złożyć, odchylając go na tylną ścianę kabiny. Stolik posiada wyściełany schowek z przegródkami i w akcesoriach można dokupić pasującą do niego zastawę stołową, zawierającą dwa talerze, dwa noże, dwa widelce i dwie małe łyżeczki. Na pokładzie jest też dodatkowy schowek w postaci szuflady pod fotelem kierowcy.

Oczywiście prezentowane wideo jest elementem strategii marketingowej Renault, dlatego na niektóre elementy warto przymknąć oko. Choćby na taki, jak wyglądałoby wideo, gdyby dziennikarz spędzał w kabinie trzy tygodnie, a nie jedną noc.

Litewski dziennikarz spędza noc w kabinie Renault T MaxiSpace
5 (100%), ocen: 2

Podobne wpisy

Dodaj komentarz