11 grudnia 2017, 16:58
Warszawa
+20°C
SCANIA nowej generacji w firmie Wichot

Scania nowej generacji w firmie transportowej Wichot

Trzy pojazdy Scania S580 nowej generacji zasilą polską flotę Wichot. 

Andrzej Wichot, właściciel firmy zdecydował się na zakup pojazdów S580B6X2LB, wyposażonych w silnik V8 oraz najwyższą kabinę z płaską podłogą. To pierwsze pojazdy Scania nowej generacji we flocie Wichot. Samochody będą wykorzystywane w transporcie międzynarodowym na trasie Polska – Hiszpania. Wydanie odbyło się w pierwszych dniach czerwca we wrocławskim oddziale Scania.

Pojazdy zostały zamówione w pakiecie „Ecolution by Scania” na 1 mln kilometrów przebiegu. Rozwiązania Scania dostępne w ramach pakietu obniżają koszty eksploatacji oraz ograniczają uciążliwość dla środowiska naturalnego. Należą do nich: specyfikacja pojazdu, zoptymalizowana pod kątem niskiego zużycia paliwa oraz odpowiednia opieka serwisowa. Istotnym elementem „Ecolution by Scania” jest również program szkolenia kierowców. W połączeniu z monitorowaniem stylu jazdy kierowcy oraz kontrolą zużycia paliwa, pozwala na osiągnięcie wysokiej wydajności przewozów, które stają się bardziej ekologiczne.

Wydanie pojazdów Scania dla firmy Wichot jest dla nas wyjątkowe z dwóch powodów. Przede wszystkim wynika ze szczególnej specyfikacji i mocy pojazdów. Po drugie, bardzo cieszy nas, że współpraca z Wichot nabiera rozpędu i opiera się na zadowoleniu klienta z rezultatów spalania i jakości pojazdów Scania, które miał okazję testować – komentuje Paweł Dorosz, przedstawiciel handlowy Scania Wrocław.

Firma Wichot została założona w 1991 roku. Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe pojazdami o zróżnicowanej przestrzeni ładunkowej na rynku krajowym i międzynarodowym.

Scania nowej generacji w firmie transportowej Wichot
5 (100%), ocen: 3

Podobne wpisy

Dodaj komentarz