14 grudnia 2017, 04:44
Warszawa
+20°C
Pomorska Miss Scania 2017

Bitwa pod Grunwaldem z Kacpi Logistic z tytułem Pomorskiej Miss Scania 2017

Scania R730 z malowaniem uwieczniającym Bitwę pod Grunwaldem z 1410 roku otrzymała tytuł „Pomorskiej Miss Scania 2017”. W tym roku udział w konkursie wzięło blisko 50 wyjątkowych ciężarówek, a wydarzenie przyciągnęło ponad 3 000 miłośników pojazdów ciężarowych oraz 35 wystawców branżowych. 

Zwycięski ciągnik z historycznym malowaniem należy do Kacpi Logistic z Nidzicy. Co ciekawe, siedziba firmy znajduje się około 30 kilometrów od miejsca, gdzie rozegrała się słynna bitwa.

Inne wyróżnione pojazdy, to ciągnik R450 firmy Mojar, któremu przyznano Nagrodę Publiczności oraz flota trzech pojazdów firmy EllTrans, doceniona za kunszt wykończenia wnętrza i imponujący wygląd zewnętrzny Nagrodą Dyrektora gdańskiego oddziału Scania. Nagroda specjalna trafiła do firmy Baca za ciągnik R500. Z kolei w kategorii Pojazd techniczny nagroda została przyznana przedstawicielom firmy Holservice za ciężki holownik pomocy drogowej.
Konkurs z tradycjami

Wybory „Pomorskiej Miss Scania” odbyły się już po raz 16. W tym roku podczas imprezy swoją polską premierę miały pojazdy Scania XT dla branży budowlanej i leśnej. Na zakończenie konkursu „Pomorska Miss Scania” odbył się tradycyjny, widowiskowy konwój pojazdów Scania ulicami Trójmiasta.

Oceń tekst!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz