23 października 2017, 02:39
Warszawa
+20°C
Caterpillar współpraca Continental

Pojazdy budowlane Caterpillar na oponach Continental

Continental współpracę z Caterpillar rozpoczął od wyposażenia maszyn Cat Off – Highway-Trucks w nowe opony RDT Master, linię ogumienia zaprojektowaną do pojazdów budowlanych i górniczych. 

Pojazdy budowlane Caterpillar, na co dzień pracujące w ekstremalnie trudnych warunkach, po nawiązaniu współpracy z Continental jeździć będą na oponach RDT Master w rozmiarach 18.00 R 33, 21.00 R 33 oraz 24.00 R 35. Continental przygotuje i dostarczy nowe opony także do innych maszyn Caterpillar, m.in. średnich ładowarek kołowych oraz wozideł przegubowych.

– Panujące na placach budowy niskie i wysokie temperatury, kurz, błoto czy woda to dla maszyn oraz ich opon prawdziwe wyzwanie. Cieszymy się, że niezawodność produktów Continental została doceniona przez tak wymagającego partnera, jak Caterpillar. Szczególnie, że start naszej współpracy jest jednocześnie początkiem produkcji nowej linii opon przeznaczonej do pojazdów z segmentu budowlanego i górniczego – powiedział Jan Skaletz, menedżer sprzedaży w dziale opon budowlanych Continental.

Gama opon RDT-Master została przygotowana przez Continental ze szczególnym uwzględnieniem pracy maszyn poza utwardzonymi drogami oraz transportu wielotonowych ładunków. Jak deklaruje producent, wzór bieżnika gwarantuje efektywne samooczyszczanie się opony oraz wysoką odporność na uszkodzenia.

Pojazdy budowlane Caterpillar na oponach Continental
5 (100%), ocen: 1

Podobne wpisy

Dodaj komentarz