14 grudnia 2017, 04:45
Warszawa
+20°C
Scania dla branży budowlanej

Scania dla branży budowlanej – premiery 2017

4 września swoją premierę będzie miała gama nowych pojazdów budowlanych Scania. Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie nextgenscania.com od godz. 18:30.Scania ma rzesze sympatyków wśród klientów, kierowców i fanów na całym świecie, dlatego zapraszamy ich wszystkich, aby towarzyszyli nam podczas tego ważnego wydarzenia – komentuje Erik Ljungberg, wiceprezes ds. relacji korporacyjnych.

W ciągu najbliższych dni w sieci oraz w serwisach społecznościowych będą ujawniane kolejne informacje na temat zbliżającej się premiery.

Podczas transmisji na żywo prowadzonej z placu budowy, pojazdy nowej gamy będą poddawane rzeczywistym testom. W tym czasie widzowie będą mogli zobaczyć je podczas typowej pracy w trudnych warunkach. Premiera pojazdów Scania przeznaczonych do branży budowlanej stanowi drugi etap w procesie wprowadzania na rynek pojazdów Scania nowej generacji. Pierwszy etap został zainicjowany prezentacją pojazdów do przewozów długodystansowych, przeprowadzoną jesienią 2016 r. w Paryżu.

Oceń tekst!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz