23 października 2017, 02:38
Warszawa
+20°C
Oferty pracy Przeładowany.pl

Szukasz pracy? Szukasz pracownika? Zamieść bezpłatne ogłoszenie na Przeładowany.pl!

W serwisie Przeładowany.pl masz teraz możliwość opublikowana oferty pracy w Twojej firmie transportowej. To też okazja dla kierowców, którzy szukają pracy – może pracodawca szuka właśnie Ciebie?

Aby opublikować ofertę pracy w Twojej firmie lub ogłoszenie, że szukasz pracy w branży transportowej, wyślij mail z niezbędnymi informacjami na kontakt@przeladowany.pl lub przez prywatną wiadomość przez nasz fanpage na Facebooku. 

Ogłoszenie powinno zawierać:

  1. W przypadku firm transportowych, poszukujących pracownika: nazwę firmy, miejscowość, stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja, kontakt (np. adres e-mail), mile widziane orientacyjne stawki wynagrodzenia,
  2. W przypadku pracowników branży, poszukujących pracy: stanowisko, na które poszukujesz pracy, kontakt do Ciebie (np. adres e-mail)

    oraz inne informacje, które uznasz za ważne.

Ogłoszenia zgodne z tymi wytycznymi będą publikowane maksymalnie w ciągu 24 godzin od ich wysłania, a każde z nich będzie widoczne w zakładce „Oferty pracy” przez 3 tygodnie od daty opublikowania. Startujemy w poniedziałek 27 marca.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu, miesięcznie odwiedza nas ponad 100 tys. użytkowników!

 

Oceń tekst!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz